Galerija „Mes"

2004 metų pavasarį  mokykloje buvo surengta pirmoji mūsų moksleivės autorinė kūrybinių darbų paroda. Dvyliktokė Monika Zagurskaitė pristatė savo grafikos ir tapybos darbus. Taip pradėjome galerijos ,,mes“ veiklą, kurią visada noriai remia mokyklos direkcija ir visas kolektyvas.
Galerijoje rengiame profesionalių menininkų, tautodailininkų darbų parodas, mokiniai  bendrauja su autoriais. Labai laukiamos yra mūsų mokyklos moksleivių autorinės parodos. Mokiniai turi galimybę pristatyti savo kūrybą ne tik mokykloje. Esame surengę parodas Kėdainių ,,Aušros“ vidurinės mokyklos mažojoje galerijoje ,,a“, Kėdainių kultūros centre, Akademijos bendruomenei, Truskavoje.
2006 m. pavasarį pasirašėme trišalę bendradarbiavimo sutartį su Janinos Monkutės–Marks muziejumi galerija ir Kėdainių ,,Aušros“ vidurinės mokyklos galerija. Keičiamės parodomis, dalyvaujame bendruose projektuose, paskaitose.
Lankomės kitose galerijose. Buvome Vilniuje, Lietuvos nacionalinėje galerijoje, šiuolaikinio meno centre, Vilniaus paveikslų galerijoje, Kauno, Kėdainių Janinos Monkutės–Marks galerijose.
2009 metų gegužę šventėme galerijos penkerių metų jubiliejų. Sulaukėme daug dėmesio ir sveikinimų iš draugų, rėmėjų, Akademijos bendruomenės.