Pradinis puslapis

Kėdainių r. Akademijos gimnazija
Jaunimo g. 2, 58339 Akademija, Kėdainių r.                    Įm. kodas: 191024624
Tel. 8 347 37265                                                            Steigėjas: Kėdainių rajono
Faksas 8 347 37265                                                        savivaldybės taryba
El. paštas:   Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
 
 
 
 
 

 
 Lapkričio 28 - gruodžio 14 dienomis Akademijos gimnazijoje vyksta Kalėdinio atviruko konkursas 1-5 klasių mokiniams.
                                                                                                           Organizatorės
 

 
2016-2017 m. m. rajono mokinių mokyklų žaidynių 5x5 merginų futbolo varžybose Akademijos gimnazijos merginų komanda iškovojo III vietą.
 
Sveikiname komandą:
Lauryną Lukošiūtę, 5a kl.
Eriką Mikštaitę 6b kl.
Karoliną Proscevičiūtę, 7a kl.
Miglę Polikaitytę, 7b kl.
Medą Babenskaitę, 7b kl.
Eglę Šataitę, 7b kl.
Rimantę Lukošiūtę, 8a kl.
Vestą Rutkauskaitę, 8a kl.
Eveliną Dumskytę, 8b kl.
Patriciją Babenskaitę, 8b kl.
Ugnę Kranauskaitę, 8b kl.
Ievą Cesevičiūtę, 8b kl.
  
Sveikiname laimėtojas ir kūno kultūros mokytojus Vygintą Čepą ir Donatą Jodenį.
 


 2016-2017  m. m. Kėdainių r. mokyklų žaidynių 2006 m. gim. ir jaun.
kvadrato varžybose Akademijos gimnazijos komanda laimėjo III vietą.

 Sveikiname komandą:

Aistė Tilvikaitę, 5b kl.
Einių Šakicką, 5b kl.
Viktoriją Grigaitę, 4 kl.
Eriką Liniauskaitę, 4 kl.
Domantą Vitkų, 4 kl.
Luką Šultę, 4 kl.
Beną Tamulį, 4 kl.
Kajų Ramošką, 4 kl.
Aistę Snockytę,3 kl.
Austėją Sakalauskaitę, 3 kl.
  
Sveikiname laimėtojus ir kūno kultūros mokytojus Vygintą Čepą ir Vitaliją Strautnikienę.
 

 
2016-2017  m. m. Kėdainių r. mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokinių
2004-2005 m. g. merginų komanda kvadrato varžybose laimėjo III vietą.
 
Sveikiname merginų komandą:
 
Lauryną Lukošiūtę, 5a kl.
Nedą Pavolytę, 5a kl.
Redą Jurkutę, 5b kl.
Aistę Tilvikaitę, 5b kl.
Urtė Mingailaitę, 5b kl.
Eriką Mikštaitę, 6b kl.
Andrėją Pikšrytę, 6b kl.
Ūlą Armonaitę, 6b kl.
Aureliją Ambrazaitę, 6b kl.
 
Sveikiname laimėtojas ir kūno kultūros mokytojus Vygintą Čepą ir Donatą Jodenį.

 


 

erasmus 1Projektas „NACH DEN SPUREN UNSERER PERSÖNLICHKEITEN“

Spalio 9-15 dienomis gimnazijoje vyko trečiasis Erasmus+ tarptautinis strateginės partnerystės projekto „Mūsų šalies įžymių žmonių pėdomis“ („NACH DEN SPUREN UNSERER PERSÖNLICHKEITEN“) susitikimas, kurio vadovė – vokiečių kalbos vyr. mokytoja Ramunė Augustinavičienė. Projekto partnerės – keturios mokyklos iš Čekijos, Bulgarijos, Turkijos, Latvijos. Svečiuose sulaukėme 9 mokytojų ir 24mokinių.

 

Dėkojame visiems mokiniams, kolegoms, instituto, kultūros centro darbuotojams už nuoširdžią pagalbą vykdant projektą.

Projekto veikla yra finansuojama iš Erasmus+ programos, kurią Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas ir finansuoja Europos Komisija.

 

Visą straipsnį su nuotraukomis prašome žiūrėti skiltyje Naujienos

 

Vokiečių kalbos vyr. mokytoja Ramunė Augustinavičienė

Soc. pedagogė Ona Šulinskienė

 

 


olympis 2016 



Kviečia muzikos mokykla

 

             Kėdainių muzikos mokykla kviečia visus norinčius išmokti groti lumzdeliu, birbyne, smuiku, fortepijonu susitikti spalio 4 d. 11.35 val. Akademijos gimnazijoje vyksiančiame koncerte.

 

Mokytoja Genė Gusiniauskienė po koncerto lauks muzika susidomėjusių moksleivių dėl pamokų suderinimo. Pamokos vyks vieną kartą savaitėje, sutartu laiku.

             

              Prašymus priimti mokytis Muzikos mokyklos Akademijos skyriuje moksleivių tėveliai gali užpildyti gimnazijos raštinėje arba jau užpildytus perduoti instrumento mokytojui.

             

Prašymo formą rasite adresu www.kedmuzika.lt

 

Mėnesio mokestis už mokyklos teikiamas paslaugas – 7,00 EUR mokamas į mokyklos sąskaitą bankiniu pavedimu. Banko rekvizitai – mokyklos internetiniame puslapyje www.kedmuzika.lt

             

Apie gitaros studijas veiklą pradžią informuosime vėliau (mokytojas Rimantas Stakauskas serga).

 
 
 
 

 

 

 

 
  

 

 


 
2016-ieji – bibliotekų metai!
Kviečiame gimnazijos moksleivius kuo aktyviau skaityti visus šiuos metus.
Už kiekvieną perskaitytą knygą padovanosime lipduką, o metų gale aktyviausiųjų
laukia staigmenos.
Kviečiame į biblioteką!
 
 

 
 
ABITURIENTŲ IR JŲ TĖVELIŲ DĖMESIUI,

Gimnazijos Ugdymo karjerai centre (skaitykloje) atnaujinta informacija apie 2016m. priėmimo sąlygas, studijų galimybes kolegijose ir universitetuose.

Kviečiu apsilankyti!

Socialinė pedagogė Neringa Kaziukaitytė

 

 
 Kėdainių r. mokinių Olimpinio festivalio lengvosios atletikos keturkovės varžybose merginų ir vaikinų komandos užėmė 2 vietą.
 
Sveikiname merginų komandą:
Karoliną Proscevičiūtę, 6a kl.
Dmukauskaitę Dovilę, 7a kl.
Babenskaitę Patriciją, 7b kl.
Eveliną Dumskytę, 7b kl.
Jurgitą Sprangauskaitę, 7b kl.
Ugnę Kranauskaitę, 7b kl.
 
Sveikiname vaikinų komandą:
Nojų Dobrovolską, 6a kl.
Kamilį Ivaškevičių, 6a kl.
Darijų Lukošių, 6a kl.
Darių Kundrotą, 6b kl.
Paulių Bardauską,7a kl.
Lauryną Kišoną, 7b kl.
 
Sveikiname komandas ir kūno kultūros mokytojus Vygintą Čepą ir Donatą Jodenį.
 
 

 
 
Šalies mokinių turizmo technikos varžybose „Žygūnas – 2016“ sėkmingai dalyvavo Akademijos gimnazijos mokiniai. Jaunimo turizmo klubas „Vilniaus žygūnas“ diplomus įteikė laimėtojams:
 
 
Pėsčiųjų turimo vaikų amžiaus grupėje
Asmeninėse varžybose
Linui Majauskui, 5a kl., I vieta
 
Pėsčiųjų turizmo jaunučių amžiaus grupėje:
Andrėjai Minkevičiūtei, 8b kl., I vieta
Miglei Kulnickaitei, 8b kl., I vieta
Ugnei Brazauskaitei, 8b kl., I vieta
Kamilei Dumskytei, 8b kl., I vieta
 
Pėsčiųjų turizmo jaunių amžiaus grupėje:
Simonai Liubinaitei, Ia G kl., III vieta
Ramintai Levickytei, Ia G kl. III vieta
Andrėjai Minkevičiūtei, 8b kl. III vietos
 
Naktinio orientavimosi  varžybose jaunučių amžiaus grupėje:
Aurelijai Ambrazaitei, 5b kl., II vieta
Aistei Kaštaunaitei, 5b kl., III vieta
Erikai Mikštaitei, 5b kl., III vieta
 
Sveikiname nugalėtojus ir kūno kultūros mokytoją Rimvydą Proscevičių.
 
 

 
 
Akademijos gimnazijos mokiniai sėkmingai dalyvavo tarptautiniame atvirame kūrybinių darbų konkurse „Kokia nuostabi mūsų planeta”, kuris buvo skirtas pirmojo žmogaus skrydžio į kosmosą 55 metų sukakčiai.
Šiuo metu darbai yra eksponuojami Ukrainoje, Žytomyro S. P. Koroliovo vardo kosmonautikos muziejuje, Žytomyro srities gubernatoriaus rūmuose, Žytomyro miesto savivaldybėje.
 
Diplomais įteikti:
Brigitai Dmukauskaitei (7b kl.);
Jurgitai Čeidaitei (7b kl.);
Ievai Viršilaitei (IIa G kl.);
Silvijai Šimkutei (III kl. ) ir
Paulinai Golcaitei (III kl.);
 
Sveikiname merginas ir dailės mokytoją Aušrą Žemaitienę

 

  


 
Kėdainių r. pradinių klasių mokinių konkurse “MY FIRST ENGLISH BOOK” Akademijos gimnazijos ketvirtokų komanda laimėjo II vietą.
 
Sveikiname komandą:
Eimantę Šilkaitytę, 4 kl. Kaštono” skyrius;
Aistę Tilvikaitę, 4 kl. „Kaštono” skyrius;
Karoliną Petrauskaitę, 4 kl. Kaštono” skyrius;
Einių Šakicką, 4 kl. Kaštono” skyrius;
Mažvydą Masiliūną, 4 kl. Kaštono” skyrius;
Augustiną Miliuką, 4 kl. Kaštono” skyrius;
Deividą Skinderį, 4 kl. Šlapaberžės skyrius.
 
Sveikiname moksleivius ir anglų kalbos mokytoją Liną Činikienę.
  
 


 
Kėdainių rajono mokinių kūrybinių darbų konkurse „Kovo 11-oji“
Evelina Dumskytė (7b kl.) tapo laureate.
Sveikiname Eveliną ir lietuvių kalbos mokytoją Iną Krasauskienę.
 
 


 
Kėdainių rajono 1-4 klasių mokinių meninio skaitymo konkurse
Aistė Tilvikaitė (4 kl. „Kaštono“ skyrius) laimėjo I vietą.
Sveikiname Aistę ir pradinių klasių mokytoją Rūtą Kučiauskienę.
 


 
Kėdainių rajono 8-ų  klasių mokinių biologijos olimpiadoje
Andrėja Minkevičiūtė (8b kl.) ir Kamilė Dumskytė (8b kl.)
laimėjo III vietą.
Sveikiname Andrėją, Kamilę ir biologijos mokytoją Birutę Diliautienę.
 
 


 

Kėdainių rajono 6-ų klasių mokinių lietuvių kalbos diktanto konkurse Indrė Budevičiūtė (6b kl.) laimėjo III vietą.

Sveikiname Indrę ir lietuvių kalbos mokytoją Iną Krasauskienę

 

 


Krepšinio turnyras „Be pykčio“

Kėdainių „Nevėžio“ krepšinio klubo organizuojame turnyre 3 prieš 3 „Be pykčio“ finale nugalėtojais tapo Akademijos gimnazijos komandos.

krep be pykcio1

krep be pykcio2 Sveikiname III - IV G kl. komandą:

Daną Burzdžių;
Roką Auškalnį;
Arminą Banevičių.
 
Sveikiname 8, I-II G kl. komandą:
Pijų Kizerskį,
Igną Dranginį;
Martyną Dapkevičių;
Mantą Martusevičių.
 
Komandos parsivežė puikių dovanų: 20 kvietimų į Donato Montvydo koncertą Šiauliuose ir 20 kelialapių į pramogų parką „Lokės pėda“.
 
 
 
 


 
Lietuvos mokyklų žaidynių, kaimo vietovių, finalinėse „Drąsūs. Stiprūs. Vikrūs“ estafečių vaikų gim. 2003 m. g. ir jaunesnių varžybose Akademijos gimnazijos komanda iškovojo II vietą.
DSV finalas 1DSV finalas 2

Sveikiname komandą:
1.      Liną Majauską, 5a kl.
2.      Eriką Mikštaitę, 5b kl.
3.      Ūlą Armonaitę, 5b kl.
4.      Augustą Aksinavičių, 5b kl.
5.      Karoliną Proscevičiūtę, 6a kl.
6.      Faustą Černeckaitę, 6a kl.
7.      Kamilę Ragauskaitę, 6a kl.
8.      Matą Martišių, 6a kl.
9.      Kamilį Ivaškevičių, 6a kl.
10.  Eglę Šataitę, 6b kl.
11.  Vetą Snarskytę, 6b kl.
12.  Darių Berankį, 6b kl.
13.  Darių Kondrotą, 6b kl.
14.   Giedrių Medzevičių, 6b kl.
 
ir kūno kultūros mokytojus Vygintą Čepą ir Donatą Jodenį. 
 


 

Kėdainių rajono 2-4 klasių mokinių lietuvių kalbos diktanto konkurse Alisija Kiriušinaitė (4 kl.) laimėjo III vietą.

Sveikiname Alisiją ir pradinių klasių mokytoją Vitaliją Strautnikienę.

 


 
 
Pirmosiose Lietuvos mokyklų salės futbolo žaidynėse jaunesniųjų (gim. 2003 m. ir jaun.) amžiaus grupėje Akademijos gimnazijos mergaičių komanda „Akademikas“ Kėdainių rajono savivaldybėje iškovojo I vietą, o Kauno apskrities finale iškovojo II vietą.
sals futbolas
 
Sveikiname komandą:
 
Eglę Šataitę 6b kl.;                                              
Ūlą Armonaitę 5b kl.;
Karoliną Proscevičiūtę 6a kl.;
Eriką Mikštaitę 5b kl.;
Gabiją Kazakauskaitę 6b kl. ;
Medą Babenskaitę 6b kl.;
Vetą Snarskytę 6b kl.
ir kūno kultūros mokytoją Donatą Jodenį.
 
 
 
 
 
 
 


2015-2016 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų 2003 m. gim. ir jaun. mokinių “Drąsūs, Stiprūs, Vikrūs” tarpzoninėse varžybose Akademijos gimnazijos komanda laimėjo I vietą.
DSV kaimas tarpz
 
Sveikiname komandą ir kūno kultūros mokytojus Vygintą Čepą ir Donatą Jodenį 

 


 
Rajono mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų 5-12 kl. mokinių šaškių varžybose Akademijos gimnazijos komanda laimėjo II vietą.
Sveikiname komandą:
Pauliną Golcaitę, III G kl.,
Justą Popov , IIb G kl.,
Deividą Ribačiauską 7a kl.,
Rimantę Lukošiūtę 7a kl.
bei kūno kultūros mokytojus  Vygintą Čepą ir Donatą Jodenį.
 
saskes nug
 

 


 

     Rajono mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų 2003 m. gim. ir jaun. „DRĄSŪS, STIPRŪS, VIKRŪS“ Akademijos komanda laimėjo I vietą. 

Sveikiname komandą:
 
Liną Majauską, 5a kl.     DSV kaimas
Eriką Mikštaitę, 5b kl.
Ūlą Armonaitę, 5b kl.
Augustą Aksinavičių, 5b kl.
Karoliną Proscevičiūtę, 6a kl.
Faustą Černeckaitę, 6a kl.
Kamilę Ragauskaitę, 6a kl.
Matą Martišių, 6a kl.
Kamilį Ivaškevičių, 6a kl.
Eglę Šataitę, 6b kl.
Vetą Snarskytę, 6b kl.
Darių Berankį, 6b kl.
Darių Kondrotą, 6b kl.
Giedrių Medzevičių, 6b kl.
 
ir mokytojus Vygintą Čepą ir Donatą Jodenį. 

 


 

Kėdainių rajono 2-4 klasių mokinių dailaus rašto konkurse Eimantė Šilkaitytė (4 klasė, „Kaštono“ skyrius) laimėjo I vietą.  

Sveikiname Eimantę ir mokytoją Rūtą Kučiauskienę.

 



Rajono mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų 2005 m. gim. ir jaunesnių. „DRĄSŪS, STIPRŪS, VIKRŪS“ varžybose  Akademijos gimnazijos komanda laimėjo III vietą.
 
Sveikiname komandą:
 
Viktoriją Grigaitę, 3 kl.       DSV prad
Justę Cesevičiūtę, 4 kl.
Aistę Tilvikaitę, 4 kl.
Medą Stankaitytę, 4 kl.
Urtę Mingailaitę, 4 kl.
Aną Ivanovą, 4 kl.
Nedą Pavolytę, 4 kl.
Einių Šakicką, 4 kl.
Augustiną Miliuką, 4 kl.
Nerimą Sprangauską, 4 kl.
Roką Pečiulį, 4 kl.
Mažvydą Masiliūną, 4 kl.
Joną Pšemenecką, 4 kl.
Nomedą Pravilionį, 4 kl.
 
ir pradinių klasių mokytojas Rūtą Kučiauskienę ir Vitaliją Strautnikienę bei kūno kultūros mokytoją Vygintą Čepą. 

 


  
  Lietuvos mokinių geografijos olimpiados rajono etape
Rokas Auškalnis (IV G kl.)  laimėjo II vietą.
Sveikiname Roką ir geografijos mokytoją Povilą Diliautą.
 
 


Lietuvos mokinių technologijų olimpiados rajono etape
Žiedūnė Augaitė (III G kl.), Leonarda Palaimaitė (III G kl.) ir Mykolas Baniulis (IV G kl.) laimėjo I vietą, o Mindaugas Limantas (Ia G kl.) laimėjo II vietą.
Sveikiname Žiedūnę, Leonardą, Mykolą, Mindaugą ir technologijų mokytojus Indrę Masiliūnienę ir Valdemarą Ribikauską.
Tech  1Tech  3
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 Tech  2
 
 
 
 
 
Nuotraukose matyti moksleivių kūrybiniai namų darbai, kurie buvo pristatyti technologijų olimpiados metu:
 Žiedūnės ir Leonardos - kepinių krepšelis „Linkėjimai pavasariui“;
Mindaugo – kūrybinis darbas „Skrynia iškylai“ ir
Mykolo –kūrybinis darbas „Yra šalis...“.

 

 


Tarpzoninėse „Drąsūs, Stiprūs, Vikrūs“ estafečių vaikų gim. 2003 m. g. ir jaunesnių varžybose Akademijos gimnazijos komanda iškovojo I vietą.
\
Sveikiname komandą!  
DSV tz
        Liną Majauską, 5a kl.
Eriką Mikštaitę, 5b kl.                    
Ūlą Armonaitę, 5b kl.                                   
Andrėją Pikšrytę, 5b kl.
Augustą Aksinavičių, 5b kl.                                          
Dovydą Pugalskį, 5b kl.
Karoliną Proscevičiūtę, 6a kl.
Faustą Černeckaitę, 6a kl.
Urtę Radzinauskaitę, 6a kl.
Kamilę Ragauskaitę, 6a kl.
Ramūną Sinickį, 6a kl.
Matą Martišių, 6a kl.
Kamilį Ivaškevičių, 6a kl.
Eglę Šataitę, 6b kl.
Vetą Snarskytę, 6b kl.
Darių Berankį, 6b kl.
Darių Kondrotą, 6b kl.
Giedrių Medzevičių, 6b kl.
       ir mokytojus Vygintą Čepą ir Donatą Jodenį.
 
Sėkmės finalinėse varžybose, kurios vyks gegužės mėnesį Šiauliuose.

 


Vasario 20 d. Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centre vyko respublikinis konkursas „Mano žvilgsnis į supantį pasaulį“. Tiriamuosius projektus konkursui parengė ir pristatė trys Akademijos gimnazijos komandos:

Projektas 1

 Morta Čepaitė (6b kl.) ir Jokūbas Augas (6b kl.);
Meda Babenskaitė (6b kl.) ir Benita Butkutė (6b kl.);
Gabija Kazakauskaitė (6b kl.) ir Motiejus Čepas (6b kl.).
Mokinius ruošė dalyko Gamta ir žmogus mokytoja Liudmila Pivoriūnienė.
Projektas 2
 
 Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centro laureato diplomais ir konkurso dovanomis apdovanoti  projekto „Vaisvandeniai ir sultys“ autoriai - Gabija Kazakauskaitė ir Motiejus Čepas.
Projektas 3
 
Sveikiname Gabiją ir Motiejų bei jų mokytoją Liudmilą Pivoriūnienę

 

 
 


 
 
Kėdainių r. mokyklų žaidynių badmintono varžybose merginų komanda laimėjo III vietą.
 Sveikiname komandą:
 
Badmintonas mergaites
 
Emiliją Namajūnaitę (8b kl.),
Gabiją Dobrovolskaitę (8b kl.),
Urtę Valaitytę (8b kl.)
bei mokytojus Vygintą Čepą ir Donatą Jodenį.
 
 
 
 
Kėdainių r. mokyklų žaidynių badmintono varžybose vaikinų komanda laimėjo II vietą.
Sveikiname komandą:
Badmintonas berniukai
 Martyną Kunevičių (IIa G kl.),
 
Nedą Tamulį (IV G kl.),
Igną Dranginį (IIb G kl.)
bei mokytojus Vygintą Čepą ir Donatą Jodenį.

 


 

Lietuvos mokinių dailės olimpiados rajono etape Ieva Viršilaitė (IIa G kl.) laimėjo II vietą, o Ugnė Brazauskaitė (8b kl.) - III vietą.

Sveikiname Ievą ir Ugnę bei jų dailės mokytoją Aušrą Žemaitienę

   


 

Akademijos gimnazijoje „Aš už geresnį internetą“ konkurso nugalėtoja

Kurkime geresn internet

       Gruodžio mėn. vyko Švietimo informacinių technologijų centro koordinuojamo Saugesnio interneto projekto tinklaraščių ir vaizdaraščių įrašų konkursas “Aš už geresnį internetą”. Šiame konkurse I vietą laimėjo Kamilė Dumskytė, 8b kl.
       Vasario 9 d. Kamilė vyko į projekto Saugesnis internetas renginį Vilniuje. Mūsų žiniomis Kamilei buvo įteiktas kompiuteris.
 
      Sveikiname Kamilę ir matematikos mokytoją Daivą Barauskienę.

 

 


 
Zoninėse „Drąsūs, Stiprūs, Vikrūs“ estafečių vaikų gim. 2003 m.. ir jaunesnių varžybose Akademijos gimnazijos komanda iškovojo I vietą.
 20160213 DSV
 
Sveikiname komandą:
                         Liną Majauską, 5a kl.

Arną Liniauską, 5a kl.

Eriką Mikštaitę, 5b kl.

Ūlą Armonaitę, 5b kl.

Andrėją Pikšrytę, 5b kl.

Augustą Aksinavičių, 5b kl.

Dovydą Pugalskį, 5b kl.

Faustą Černeckaitę, 6a kl.

Urtę Radzinauskaitę, 6a kl.

Kamilę Ragauskaitę, 6a kl.

Ramūną Sinickį, 6a kl.

Matą Martišių, 6a kl.

Kamilį Ivaškevičių, 6a kl.

Eglę Šataitę, 6b kl.

Vetą Snarskytę, 6b kl.

Darių Berankį, 6b kl.

Darių Kondrotą, 6b kl.

Giedrių Medzevičių, 6b kl.

Jurgitą Sprangauskaitę, 7b kl.

Eveliną Dumskytę, 7b kl.

 

 ir mokytojus Vygintą Čepą ir Donatą Jodenį.

   


  

Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurse Akademijos gimnazijos skaitovei, Medai Babenskaitei (6b kl.), įteikta padėka už meninio žodžio raišką ir sklaidą.

 

Sveikiname Medą ir jos  lietuvių kalbos mokytoją Iną Krasauskienę 

 


 

 
Rajono mokinių mokyklų žaidynių štangos spaudimo varžybose Akademijos gimnazijos mokiniai grįžo su diplomais.
 
Svorio kategorijoje iki 57 kg Paulina Golcaitė (III G kl.) iškovojo I vietą,
Svorio kategorijoje iki 105 kg Mantas Paškevičius (IV kl.) iškovojo I vietą,
Svorio kategorijoje iki 83 kg Arnas Zakarevičius (IIb G kl.) iškovojo II vietą,
Svorio kategorijoje iki 66 kg Tadas Baševas (Ia G kl.) iškovojo III vietą,
Svorio kategorijoje iki 105 kg Mantas Ardavičius (IV G kl.) iškovojo III vietą.
 
 
Sveikiname nugalėtojus ir jų mokytojus Vygintą Čepą ir Donatą Jodenį.

 


 

„Gimnazijų kovose“ laimėjo Akademijos gimnazija
 
Gimnazij kovosAkademijos gimnazijos komanda dalyvavo jaunimo organizacijos DARBAS organizuotame, keturis mėnesius trukusiame, projekte „Gimnazijų kovos“. Šio projekto metu gimnazistai ir mokytojai turėjo galimybę įrodyti savo kūrybiškumą, sportiškumą, sumanumą bei gebėjimą bendradarbiauti ir žaisti komandose. Komanda puikiai pasirodė ir laimėjo 150 Eurų čekį.
 
Sveikiname komandą:                    
Žiedūnę Augaitę, III G kl.
Leonardą Palaimaitę, III G kl.
Rytį Sinkevičių, IIa G kl.
Eimantą Karnatką, IIa G kl.
Mantą Šimkų, Ia G kl.
Mokytoją Povilą Jurevičių ir
Mokytoją Indrę Masiliūnienę.

Komanda dėkoja būriui draugų, kurie prisidėjo prie sėkmės ir laimėjimo: Jonui Ambrazui (Ia G kl.), Martynui Kunevičiui (IIa G kl.), Deividui Zablockiui (III G kl.), Nedai Bačkytei (IIa G kl.), Monikai Šilkaitytei (IIb G kl.), Gabijai Dobrovolskaitei (8b kl.), Urtei Valaitytei (8b kl.), Medai Babenskaitei (6b kl.), Jokūbui Augui (6b kl.), 7b ir  IIa klasių kolektyvams.

 

 
 


 „Drąsūs, Stiprūs, Vikrūs“ varžybose Akademijos gimnazijos komanda iškovojo
I vietą.
      Sveikiname komandą:
1.      Karoliną Proscevičiūtę, 6a kl.
2.      Eriką Mikštaitę, 5b kl.
3.      Ūlą Armonaitę, 5b kl.
4.      Faustą Černeckaitę, 6a kl.
5.      Eglę Šataitę, 6b kl.
6.      Vetą Snarskytę, 6b kl.
7.      Urtę Radzinauskaitę, 6a kl.
8.      Aistę Kaštaunaitę, 5b kl.
9.      Kamilę Ragauskaitę, 6a kl.
10.  Darių Berankį, 6b kl.
11.  Darių Kondrotą, 6b kl.
12.  Liną Majauską, 5a kl.
13.  Ramūną Sinickį, 6a kl.
14.  Matą Martišių, 6a kl.
15.  Domą Bukovecką, 5b kl.
16.  Giedrių Medzevičių, 6b kl.
   ... ir mokytojus Vygintą Čepą ir Donatą Jodenį.

 


Kėdainių rajono mokinių biologijos olimpiadoje Ugnė Pečiulytė (Ib G kl.) laimėjo III vietą. Sveikiname Ugnę ir biologijos mokytoją Birutę Diliautienę.

 

 


 


Sausio 16 d. Akademijos gimnazijoje vyko 2015-2016 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų 2003 m. gim. ir jaun. vaikinų zoninės kvadrato varžybos. Akademijos gimnazijos komanda iškovojo II vietą.
 kvadratas 1
  
 
Sveikiname komandą:
 
Kamilį Ivaškevičių 6a kl.,
 Darių Berankį 6b kl.,
Darių Kondrotą 6b kl.,
Giedrių Medzevičių 6b kl.,
Matą Martišių 6a kl.,
Andrių Kurkockį 5a kl.,
Kristupą Pupeikį 5a kl.,
Augustą Aksinavičių 5b kl. ir
Domą Bukovecką 5b kl.
bei mokytojus Vygintą Čepą ir Donatą Jodenį.
 
Sausio 17 d. merginų komanda  dalyvavo Lietuvos mokyklų žaidynių zoninėse tinklinio varžybose Jonavoje ir laimėjo III vietą.
Sveikiname komandą:
 
 Karoliną Račytę IIa G kl.,
Karoliną Malašiūtę IIa G kl.,
Eveliną Brazinskaitę III G kl.,
Viktoriją Lukošiūtę 8a kl.,
Andželiką Kalinauskaitę IIa G kl.,
Rimantę Ardavičiūtę IIa G kl.
Leonardą Palaimaitę III G kl. ir
Nedą Bačkytę IIa G kl.
bei mokytojus Vygintą Čepą ir Donatą Jodenį.
 
 
 




Kėdainių rajono mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų vaikinų 5x5 futbolo varžybose, vykusiose sausio 14 d.,  Akademijos gimnazijos komanda iškovojo 3 vietą.
foto berniukai
Sveikiname komandą
Kamilį Ivaškevičių 6a kl.,
Lauryną Kišoną 7b kl.,
Nedą Bačiliūną 7a kl.,
Deividą Ribačiauską 7a kl.,
Martyną Blandį 7b kl.,
Einių Šakicką 4 kl. ir
Augustą Aksinavičių 5b kl.
bei mokytojus Vygintą Čepą ir Donatą Jodenį.
 
 
 
Sausio 12 d. vyko Kėdainių rajono mokinių mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokyklų 3x3 krepšinio varžybos, Jose mūsų gimnazijos merginų komanda iškovojo 2 vietą.

 

Sveikiname
  
Karoliną Milašiūtę IIa G kl.,
Karoliną Račytę IIa G kl.,
Nedą Bačkytę IIa G kl. ir
Eveliną Brazinskaitę III G kl.
bei mokytojus Vygintą Čepą ir Donatą Jodenį.
 
 
 
Gimnazijos vaikinų komanda buvo trečia.
 
Sveikiname
 
Pijų Kizerskį 8b kl.,
Mantą Martuzevičių 8b kl.,
Rytį Vaicekauską IIb G kl. ir
Martyną Dapkevičių 8b kl.
bei mokytojus Vygintą Čepą ir Donatą Jodenį.

 


 

Diplomai geriausiems 2015 m. Nacionalinio matematinio ir gamtamokslinio raštingumo konkurso dalyviams

Modestui Degučiui, 8b kl., geriausiai atlikusiam konkurso užduotis iš Kėdainių r. Akademijos gimnazijos 8 klasės mokinių. Sveikinimai mokytojai Daivai Barauskienei;

Liutaurui Dinikiui, Ia G kl., geriausiai atlikusiam konkurso užduotis iš Kėdainių r. Akademijos gimnazijos I klasės mokinių. Sveikinimai mokytojai Dainai Čepienei;

Vaivai Sakalauskaitei, IIb G kl., geriausiai atlikusiai konkurso užduotis iš Kėdainių r. Akademijos gimnazijos II klasės mokinių. Sveikinimai mokytojai Nijolei Ramanauskienei.

 


 
Gabių mokinių pagerbimo šventė Kėdainiuose

Š. m. gruodžio 15 d. Kėdainių arenoje vyko Kėdainių rajono gabių mokinių ir jų mokytojų pagerbimo šventė. Į šventę buvo pakviesti  ir už pasiekimus 2014-2015 m. m. olimpiadose piniginiais prizais apdovanoti  trys Akademijos gimnazijos moksleiviai :

Rytis Sinkevičius, IIa G kl.,

Povilas Masiliūnas, 7 b kl.,

Patricija Žičiūtė, 2 kl.

Padėkos įteiktos keturiems mokytojams:

technologijų mokytojui Valdemarui Ribikauskui,

geografijos mokytojui Povilui Diliautui,

pradinių klasių mokytojai Žydrūnei Puidokienei,

matematikos mokytojai Nijolei Ramanauskienei.

Sveikiname!

 
 


2015-2016 m. m. mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokinių 2003-2004 m. merginų kvadrato varžybose Akademijos gimnazijos komanda laimėjo III vietą. Sveikiname komandą:
Karoliną Proscevičiūtę, 6a kl.
Eriką Mikštaitę, 5b kl.
Gabiją Kazakauskaitę, 6b kl.
Klaudiją Valatkaitę, 6b kl.
Eglę Šataitę, 6b kl.
Saulę Volkovaitę, 6b kl.
Indrę Budevičiūtę, 6b kl.
Ūlą Armonaitę, 5b kl.
Andręją Pikšrytę, 5b kl.
 
2015-2016 m. m. mokyklų žaidynių kaimo vietovių mokinių 2003-2004 m. vaikinų kvadrato varžybose Akademijos gimnazijos komanda laimėjo I vietą. Sveikiname komandą:
Darių Kondrotą, 6b kl.
Kamilį Ivaškevičių, 6a kl.
Nojų Dobrovolskį, 6A KL.
Domą Bukovecką, 5b kl.
Darių Berankį, 6b kl.
Liną Majauską, 5a kl.
Giedrių Medzevičių, 6b kl.
Jokūbą Augą, 6b kl.
Matą Martišių, 6a kl.
Andrių Kurkockį, 5a kl.
Moksleivius varžyboms ruošė kūno kultūros mokytojai Vygintas Čepas ir Donatas Jodenis.
 
 


 
Apdovanojimai turistams
 
2015 m. Lietuvos mokinių turizmo technikos varžybų čempionato jaunučių amžiaus kalnų kelionių turizmo grupėje:
Leonarda Palaimaitė, III G kl. , laimėjo III vietą,
Raminat Levickytė ,Ia G kl., laimėjo III vietą.
2015 m. Lietuvos mokinių turizmo technikos varžybų čempionato jaunių amžiaus pėsčiųjų turizmo grupėje:
Skaistė Pranckevičiūtė, IV G kl., laimėjo I vietą.
2015 m. Lietuvos mokinių turizmo technikos varžybų čempionato jaunučių amžiaus pėsčiųjų turizmo grupėje:
Olita Liubinaitė, Ia G kl., laimėjo I vietą,
Simona Libinaitė, Ia G kl., laimėęjo I vietą,
Andrėja Minkevičiūtė ,8b kl., laimėjo I vietą,
Ugnė Brazauskaitė, 8b kl., laimėjo I vietą,
Miglė Kulnickaitė, 8b kl., laimėjo I vietą,
Kamilė Dumskytė 8b kl., laimėjo I vietą
Evelina Dumskytė, 7b kl., laimėjo II vietą.
  


 

XXXIX KKT varžybose A. Pabiežai atminti
Olita Liubinaitė, Ia G kl., užėmė II vietą,
Leonarda Palaimaitė, III G kl., užėmė II vietą,
Raminta Levickytė, Ia G kl., užėmė II vietą.
 


 
Lietuvos keliautojų sąjunga APDOVANOJO DIPLOMAIS:
Akademijos gimnazijos jaunučių komandą, Lietuvos kalnų kelionių technikos 2015 metų daugiakovės čempionate iškovojusią III vietą,
Leonardą Palaimaitę, III G kl., Lietuvos kalnų kelionių technikos 2015 metų daugiakovės čempionate iškovojusią III vietą,
Ramintą Levickytę, Ia G kl., Lietuvos kalnų kelionių technikos 2015 metų daugiakovės čempionate iškovojusią III vietą,
                                                                                Sveikiname!

 


 

Virtualus laiškasŠių metų lapkričio 27d. Lietuvos vaikų ir jaunimo centre vyko projekto „2015 metai – Europos metai vystymuisi. Dalyvauk ir  įsitrauk į vystomojo bendradarbiavimo veiklą“ baigiamasis renginys. Renginio metu buvo apdovanoti  respublikinio konkurso „Virtualus laiškas“ nugalėtojai.
 
Sveikiname:
Miglę Kulnickaitę, Kamilę Dumskytę ir Emiliją Namajūnaitę – 1-osios komandos dalyves;
Žiedūnę, Augaitę, Leonardą Palaimaitę, Dariją Ardavičiūtę, Silviją Šimkutę ir Nedą Bačkytę – 2-osios komandos dalyves.
                                                     Ekonomikos ir verslumo mokytoja Daiva Barauskienė
 


       
 
Šių metų lapkričio mėnesį vyko respublikinis konkursas „Po tėviškės dangum 2015“, o gruodžio pirmąją savaitę buvo paskelbti konkurso nugalėtojai.
          2015 - jų metų konkurso tema -„Kviečiu į kaimą!“. Užduotis buvo parengti elektroninį kvietimą į kaimą, pristatyti kaimo patrauklumą, ypatingumą bei išskirtinumą. 
 
Sveikiname nugalėtojus: 
II amžiaus grupėje 1-osios vietos laimėtoją Kamilę Dumskytę(8b kl.); 
II amžiaus grupėje 2-osios vietos laimėtoją Medą Babenskaitę (6b kl.) ; 
III amžiaus grupėje 3-iosios vietos laimėtoją Žiedūnę Augaitę   (III  G kl.). 
                                              Ekonomikos ir verslumo mokytoja Daiva Barauskienė

 


 

Projekto „Svajonių mokykla“ boulingo turnyro finale -  nugalėtojai !  

 

        Gruodžio 2d. įvyko boulingo turnyro finalas, kuriame mūsų gimnazijai atstovavo II G klasių mokiniai Andželika Kalinauskaitė, Karolina Račytė, Mantas Minkevičius, Martynas Kunevičius ir Deividas Čiapas.

 

plačiau 

 

        Komanda surinko 1100 taškų ir tapo nugalėtoja!  Sveikiname!

 Gimnazijoje projekto koordinatorės  Neringa Kaziukaitytė ir Ona Šulinskienė 

 

 


 

 

Projektas „Svajonių mokykla“. Gimnazistai pateko į finalą!

 

     Įgyvendinant prevencinio projekto „Svajonių mokykla“ veiklas lapkričio 30d. gimnazijos II G klasių mokiniai: Karolina Račytė, Andželika Kalinauskaitė, Mantas Minkevičius, Martynas Kunevičius ir Deividas Čiapas vyko į Kauną, dalyvauti atrankiniame boulingo turnyre. Mokiniai buvo nenugalimi ir pateko į finalą, kuris įvyks gruodžio 2d. Linkime sėkmės!! 

          Gimnazijoje projekto koordinatorės Neringa Kaziukaitytė ir Ona Šulinskienė

 

 


 
 
Konkurse „2014 – 2015 m. m. Lietuvos sportiškiausia mokykla” tarp vidurinių mokyklų ir gimnazijų Akademijos gimnazija – trečia! 
 


 
2015-2016 m. m. rajono mokyklų žaidynių 2003-2004 m. gim. kvadrato varžybose Akademijos gimnazijos merginų ir vaikinų komandos laimėjo II-ąsias vietas.
Sveikiname komandas!
 
Varžybose dalyvavo:
Proscevičiūtė Karolina, 6a kl. 
Mikštaitė Erika, 5b kl.
Valatkaitė Klaudija, 6b kl.
Kazakauskaitė Gabija, 6b kl.
Šataitė Eglė, 6b kl.
Volkovaitė Saulė, 6 b kl.
Pikšrytė Andrėja, 5b kl.
Armonaitė Ūla, 5b kl.
Ragauskaitė Kamilė, 6a kl.
Budrevičiūtė Indrė, 6a kl.
Dobrovolskis Nojus, 6a kl.
Ivaškevičius Kamilis, 6a kl.
Majauskas Linas, 5a kl.
Kondrotas Darius, 6b kl.
Bukoveckas Domas, 5b kl.
Medzevičius Giedrius, 6b kl.
Augas Jokūbas, 6b kl.
Berankis Darius, 6b kl.
Martišius Matas, 6a kl.
Sinickis Ramūnas, 6a kl.
Liniauskas Arnas, 5a kl.
Kurkockis Andrius, 5a kl.
Pupeikis Kristupas, 5a kl.
Aksenavičius Augustas, 5b kl.
Pugalskis Dovydas, 5b kl.
 
Varžyboms mokinius ruošė kūno kultūros mokytojai Vygintas Čepas ir Donatas Jodenis.
 
 


 

 

ErasmusKėdainių r. Akademijos gimnazija nuo šių mokslo metų dalyvauja Erasmus+ 2 pagrindinio veiksmo bendrojo ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės projekte “Nach den Spuren unserer Persönlichkeiten” (“Mūsų šalies įžymių žmonių pėdomis”). Projekte dalyvauja 5 šalys: Lietuva, Latvija, Bulgarija, Čekija ir Turkija. Projekto kalba yra vokiečių, todėl šiame projekte dalyvaus gimnazistai, kurie mokosi vokiečių kalbos. Projekto koordinatorė vokiečių kalbos vyr. mokytoja Ramunė Augustinavičienė. Projekto įgyvendinimui Europos Sąjunga suteikė finansinę paramą t.y. 23.100,00EUR.

Vokiečių kalbos vyr. mokytoja R.Augustinavičienė

 


                                                                                                                   
 


      Projektas  APF

 


Kėdainių r. Akademijos gimnazijos 6b ir 7b klasės dalyvauja

 Šviečiamojoje gyvulininkystės programoje

Tėvų I. Babenskienės, G. Cesevičiaus, mokytojų D. Barauskienės, V. Bartkienės ir direktoriaus pavaduotojos ugdymui N. Šturmienės iniciatyva pateikėme paraišką dalyvauti Šviečiamojoje gyvulininkystės programoje. Šią programą inicijavo Žemės ūkio ministerija (ŽŪM) bei Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centras (PLŽMMC).

2015 m. spalio 30 d. žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė įsakymu Nr. 3D-819 patvirtino Šviečiamosios gyvulininkystės programos dalyvių sąrašą, kuriame yra Kėdainių r. Akademijos gimnazija.

Šviečiamojoje gyvulininkystės programoje dalyvaus 6 b ir 7 b klasių mokiniai.

Projekto organizatoriai dalyvius aprūpins mokomąja medžiaga ir priemonėmis, skirtomis šviesti apie gyvulininkystę. Pasinaudodami gauta medžiaga ir priemonėmis, turėsim savarankiškai organizuoti moksleiviams švietimo užsiėmimus (pamokėles, konkursus ir kt.). Taip pat auklėtiniams bus organizuota   praktinė pažintis su gyvulininkyste – išvykos į ūkininkų ūkius, mokslo ir studijų institucijas (eksperimentiniai ūkiai, laboratorijos, Lietuvos ūkinių gyvūnų genetinių išteklių apsaugos koordinavimo centras ir kt.) arba gyvulėlių parodėlės pačioje ugdymo įstaigoje.

Šviečiamoji veikla vyks iki 2015–2016 mokslo metų pabaigos. Pasibaigus šviečiamajai veiklai, dalyvavusieji, įgyvendinant programą, privalės pademonstruoti, ką jie sužinojo apie gyvulininkystę, ir dalyvauti kūrybiniame vaikų bei jaunimo konkurse.

 

6b ir 7b klasių auklėtojos: D. Barauskienė, V. Bartkienė

 

 


 

 

 

Ketvirtų ir aštuntų klasių mokinių standartizuotų testų rezultatai Plačiau

 


 

Kviečia muzikos mokykla

 

     Kėdainių muzikos mokykla kviečia įvairaus amžiaus moksleivius dalyvauti neformaliojo ugdymo

 

  • ansamblio muzikavimo studijoje (mokyt. Genė Gusiniauskienė),
  • gitarų studijoje (mokyt. Rimantas Stakauskas, Arūnas Zenevičius).

 

   Prašymus priimti mokytis moksleiviai gali paimti gimnazijos raštinėje. Tėveliai juos turėtų užpildyti iki rugsėjo 5 dienos.

 

    Užsiėmimai prasidės spalio mėnesį. Vyks gimnazijoje vieną kartą per savaitę po pamokų.

 

    Mokestis už mokyklos teikiamas neformaliojo ugdymo paslaugas – 7EUR mėnesiui.

 

    Mokama tik bankiniu pavedimu. Išsamesnė informacija teikiama tel. 60409.





 

 

               MOKYKLINIŲ AUTOBUSŲ MARŠRUTŲ EISMO TVARKARAŠČIAI
                 2015m.  rugsėjo 1d.
 
Važiavimo laikas
 
Stotelė

8.15

Žemaičiai - Akademija

8.25

Liepos - Akademija

8.35

N. Lažai - Akademija

8.40

N. Bakainiai – Šlapaberžė - Akademija

8.40

Alksnėnai - Akademija

8.50

Vincgalys - Akademija

9.00

Vikaičiai –Terespolis - Gudžiūnų gel. st. – Akademija

---   ---   ---   ---   ---   ---   ---

11.30

Akademija - Žemaičiai

12.00

Akademija - Alksnėnai

12.30

Akademija-Beržai – Vincgalys – Šlapaberžė-Bakainiai-Lažai

12.00

Akademija –Gudžiūnų gel. St. – Terespolis- Vikaičiai – Akademija

 

 

 


 

 

 

2014 - 2015 m. m. Lietuvos mokyklų žaidynių „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“ finalinio etapo   varžybose   Akademijos   gimnazijos   komanda  (mokytojai  V. Čepas  ir  R. Proscevičius) iškovojo pirmąją vietą!

Čempionais tapo:
P. Babenskaitė (6b)                  N. Bačiliūnas (6a)
D. Dmukauskaitė  (6a)             P. Bardauskas (6a)
E. Dumskytė  (6b)                     T. Bučinskas (6a)
U. Kranauskaitė  (6b)               L. Kišonas (6b)
R. Lukošiūtė  (6a)                     P. Masiliūnas (6b)
V. Rutkauskaitė (6a)                G. Medzevičius (5b)
J. Sprangauskaitė (6b)             D. Ribačiauskas (6a)
 
Sveikiname!
 

 


 

 
 
XV Nacionalinio Česlovo Kudabos geografijos konkurso vykusio 2015 m. kovo 28 d. Vilniuje, Akademijos gimnazijos mokinių rezultatai:
 
 
Povilas Masiliūnas (6 b kl.) užėmė 4 vietą (iš 162 šeštų klasių mokinių).
 
Ugnė Brazauskaitė (7 b kl.) užėmė 38 vietą (iš 164 septintų klasių mokinių).
 
Vincas Pečiulis (12 b kl.) užėmė 32 vietą (iš 136 vienuoliktų – dvyliktų klasių mokinių).
 
Aurimas Sabeckis (12 b kl.) užėmė 38 vietą (iš 136 vienuoliktų – dvyliktų klasių mokinių).
 
 
Mokinius konkursui ruošė geografijos mokytojas P. Diliautas.
 
 
 
Sveikiname!
 

 


 
 
2014 - 2015 m. m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio turizmo technikos finalinio etapo varžybose Akademijos gimnazijos merginų komanda buvo antra, o vaikinai tapo čempionais! Turistus varžyboms rengė mokytojas R. Proscevičius.
 
Aukso medaliais pasipuošė:                           Sidabro medaliais apdovanotos:
K. Balandis 8a kl.                                           E. Dmukauskaitė 8a kl.
M. Juodis 8a kl.                                              R. Levickytė 8a kl.
N. Juodis IIG kl.                                             S. Liubinaitė 8a kl.
E. Majauskas 8a kl.                                        L. Palaimaitė IIG kl.

Sveikiname!

 


 

SVEIKINAME KALBŲ KENGŪROS 2015 NUGALĖTOJUS IR DALYVIUS !!!

 

Arnoldas Činikas (6a, mokytoja  S.Gustienė) laimėjo Oranžinės Kengūros diplomą. Rugilė Minkevičiūtė (8b, mokytoja S. Gustienė) laimėjo Sidabrinės Kengūros diplomą.

Kiti Kalbų Kengūros 2015 dalyviai bus apdovanoti padėkos raštais.

 


2014 - 2015 m. m. Lietuvos mokinių olimpinio festivalio kaimo vietovių virvės traukimo varžybose Akademijos gimnazijos komanda (mokytojas V. Čepas) užėmė 3 vietą.

Sveikiname!

 


 

Lietuvos seniūnijų mokyklų futbolo žaidynių „Golas!“ pirmajame etape mūsų gimnazijos komanda (mokytojas V. Čepas) užėmė 1-ą vietą ir iškovojo teisę apskrityje dalyvauti antrajame etape.

Sveikiname!

 


 

 

Kėdainių rajono 5-12 klasių mokinių informacinių technologijų olimpiadoje Linas Minkevičius (IVb G, mokytoja V.Bartkienė) laimėjo 2-ą vietą.

Sveikiname!

 


 

Respublikinėse turizmo technikos varžybose „Žygūnas 2015“ Akademijos gimnazijos jaunučių ir jaunių komandos (mokytojas R.Proscevičius) laimėjo pirmąsias vietas. Asmeninėse varžybose Patricija Babenskaitė ir Raminta Levickytė iškovojo 1-ąsias vietas, Skaitė Pranckevičiūtė 3-ąją vietą.

Sveikiname!

 


 

2014 - 2015 m. m. rajono mokinių olimpinio festivalio virvės traukimo varžybose Akademijos gimnazijos komanda (mokytojas V. Čepas) laimėjo 2 vietą.

Sveikiname!

 


 

Kėdainių rajono 7-8 klasių mokinių biologijos olimpiadoje A.Minkevičiūtė (7b, mokytoja B.Diliautienė) užėmė 3 vietą.

 

Sveikiname!

 


 

„Drąsūs, stiprūs, vikrūs“  Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio finalinėse varžybose Akademijos gimnazijos 5 - 6 klasių komanda laimėjo 2-ąją vietą  (mokytojai V. Čepas ir R. Proscevičius).

Sveikiname vicečempionus:

Patriciją Babenskaitę    (6b kl.)
Nedą Bačiliūną    (6a kl.)
Paulių Bardauską  (6a kl.)
Tomą Bučinską  (6a kl.)
Dovilę Dmukauskaitę (6a kl.)
Nojų Dobrovolską (5a kl.)
Eveliną Dumskytę (6b kl.)
Henriką Jurkų (6b kl.)
Lauryną Kišoną (6b kl.)
Ugnę Kranauskaitę  (6b kl.)
Rimantę Lukošiūtę (6a kl.)
Povilą Masiliūną (6b kl.)
Giedrių Medzevičių (5b kl.)
Karoliną Proscevičiūtę (5a kl.)
Deividą Ribačauską (6a kl.)
Vestą Rutkauskaitę (6a kl.)
Vakarę Sipavičiūtę (6b kl.)
Jurgitą Sprangauskaitę (6b kl.)
 
Šaunuoliai!
 
 


 

Kovo 28d. Vilniaus universitete Matematikos ir informatikos fakultete, Monikai Valančiūtei (mokytoja. N. Ramanauskienė) buvo  įteiktas Lietuvos jaunųjų matematikų mokyklos baigimo pažymėjimas.

Sveikiname!

 


 


 

  „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“  Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio tarpzoninėse varžybose  Akademijos gimnazijos 5 - 6 klasių komanda (mokytojai V. Čepas ir R. Proscevičius) užėmė 1 vietą, jungtinė Akademijos gimnazijos ir Kaštono sk. pradinukų komanda (mokytojai R. Aksinavičienė, S. Poškevičienė ir R. Proscevičius) buvo antra.

Šaunuoliai!

 


 

 „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“  Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio tarpzoninėse varžybose tarp kaimo mokyklų Akademijos gimnazijos 5 - 6 klasių komanda (mokytojai V. Čepas ir R. Proscevičius) užėmė 1 vietą.

Sveikiname!

 


 

 Kėdainių rajono 5-8 klasių mokinių matematikos olimpiadoje I. Budevičiūtė (5b, mokytoja D. Barauskienė) užėmė 2 vietą, o P. Masiliūnas (6b, mokytoja D. Čepienė) - 3 vietą.

Sveikiname!

 


 

 

 


 

 

 „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“  Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio zoninėse varžybose tarp miesto ir kaimo mokyklų Akademijos gimnazijos 5 - 6 klasių komanda (mokytojai V. Čepas ir R. Proscevičius) ir jungtinė Akademijos gimnazijos bei Kaštono sk. pradinukų komanda (mokytojai S. Poškevičienė, R. Aksinavičienė ir R. Proscevičius) laimėjo 1-ąsias vietas.

Šaunuoliai!

 


 

27-osios Lietuvos mokinių geografijos olimpiados rajono etape A. Sabeckis (IVb G, mokytojas P. Diliautas) užėmė 1 vietą.

 Sveikiname!

 


                                                                                   motociklas

Lietuvos mokinių technologijų olimpiados  rajono etape R.Sinkevičius (Ia G, mokytojas V. Ribikauskas), Ž. Augaitė (II G, mokytoja N. Šturmienė) ir L. Palaimaitė (II G, mokytoja N. Šturmienė) ,  užėmė 1 vietą.

 

Sveikiname!

  


 

Abiturientų ir jų tėvelių dėmesiui,

Gimnazijos Ugdymo karjerai centre (skaitykloje) atnaujinta informacija apie 2015m. priėmimo sąlygas, studijų galimybes kolegijose ir universitetuose.

Kviečiu apsilankyti!

Socialinė pedagogė Neringa Kaziukaitytė



 

2014 - 2015 m. m. mokinių Olimpinio festivalio badmintono varžybose gimnazijos merginų komanda pirma, vaikinai - antri. Asmeninėse varžybose K. Rudokaitė (IVa G) užėmė 1 vietą, L. Slepakovas (IVb G) - 3 vietą. Mokytojai - R. Proscevičius ir V. Čepas.

Sveikiname!

 


 

Tarptautinėse mokinių turizmo technikos varžybose uždarose patalpose „Akademija 2015" šauniai pasirodė mokytojo R. Proscevičiaus parengti mūsų gimnazijos mokiniai.

Komandinėse pėsčiųjų turizmo rungtyse pasiekti rezultatai:
Vaikai ir jaunučiai- 1 vieta, jauniai - 2 vieta. Pirmi buvo ir jaunučiai kalnų kelionių rungtyje.
 
Asmeninėse varžybose prizinių vietų derlius taip pat buvo gausus:
P. Babenskaitė (6b)   -   1 vieta,
L. Kišonas (6b)   -  1 vieta
E. Dmukauskaitė (8a)   -  1 vieta
L. Palaimaitė (II G)   -  1 vieta
S. Pranckevičiūtė (III G)   -  1 vieta
U. Brazauskaitė (7b)   -  2 vieta
E. Majauskas (8a)   -  2 vieta
A. Minkevičiūtė (7b)   -  3 vieta
S. Liubinaitė (8a)   -  3 vieta
 
Šaunuoliai!


 

64-osios Lietuvos mokinių matematikos olimpiados rajono etape M. Valančiūtė (IVb G, mokytoja N. Ramanauskienė) užėmė 1 vietą.

Sveikiname!

 


 „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“  Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio zoninėse varžybose tarp kaimo mokyklų Akademijos gimnazijos 5 - 6 klasių komanda laimėjo 1-ąją vietą, o jungtinė Akademijos gimnazijos ir Kaštono sk. pradinukų komanda (mokytojai V. Čepas ir R. Proscevičius) buvo antra.

Šaunuoliai!

 


 Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio štangos spaudimo rajono varžybose gimnazijos komanda (mokytojas V. Čepas) laimėjo 3 vietą.

Sveikiname!

 


 Tarpzoninėse pradinukų kvadrato varžybose Jungtinė Akademijos gimnazijos ir Kaštono sk. komanda (mokytojai R. Aksinavičienė, S. Poškevičienė, R. Proscevičius) užėmė 2 vietą.

Sveikiname!

 


 Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio tinklinio rajono varžybose gimnazijos mergaičių (mokytojas R. Proscevičius) ir berniukų (mokytojas V. Čepas) komandos užėmė 3 vietas.

Sveikiname!

 


48-osios Lietuvos mokinių biologijos olimpiados rajono etape A. Sabeckis (IVb G, mokytoja B. Diliautienė) užėmė 2 vietą

Sveikiname!

 


Lietuvos mokinių meninio skaitymo konkurse mūsų gimnazijos mokiniai P. Masiliūnas (6b, mokytoja M. Klimavičienė) ir M. Babenskaitė (5b, mokytoja I. Krasauskienė) gavo padėkas už meninio žodžio raišką.

Sveikiname!

 


 „Drąsūs, stiprūs, vikrūs“  Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio rajono varžybose tarp miesto mokyklų Akademijos gimnazijos 5 - 6 klasių komanda ir jungtinė Akademijos gimnazijos bei Kaštono sk. pradinukų komanda (mokytojai V. Čepas ir R. Proscevičius) laimėjo 1 vietas.

 Sveikiname!
 


  
„Drąsūs, stiprūs, vikrūs“  Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio rajono varžybose tarp kaimo mokyklų Akademijos gimnazijos 5 - 6 klasių komanda ir jungtinė Akademijos gimnazijos bei Kaštono sk. pradinukų komanda (mokytojai V. Čepas ir R. Proscevičius) laimėjo 1 vietas.
 
Sveikiname!
 


Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio futbolo 5x5 rajono varžybose gimnazijos mergaičių komanda (mokytojas R. Proscevičius) buvo trečia.
 
Sveikiname!
 


Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio kaimo vietovių rajono kvadrato varžybose gimnazijos mergaičių komanda (mokytojas R. Proscevičius) užėmė 2 vietą, o berniukų (mokytojas V. Čepas) - 3 vietą.
 
Sveikiname!
 


 
Lietuvos moksleivių olimpinio festivalio miesto ir rajono kvadrato varžybose gimnazijos mergaičių komanda (mokytojas R. Proscevičius) užėmė 3 vietą.
 
Sveikiname!
 


 


 



 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2015-2016 m. m. rajono mokyklų žaidynių 2003-2004 m. gim. kvadrato varžybose Akademijos gimnazijos merginų ir vaikinų komandos laimėjo II-ąsias vietas. Sveikiname komandas!

 

Varžybose dalyvavo:

1.      Proscevičiūtė Karolina, 6a kl. 

2.      Mikštaitė Erika, 5b kl.

3.      Valatkaitė Klaudija, 6b kl.

4.      Kazakauskaitė Gabija, 6b kl.

5.      Šataitė Eglė, 6b kl.

6.      Volkovaitė Saulė, 6 b kl.

7.      Pikšrytė Andrėja, 5b kl.

8.      Armonaitė Ūla, 5b kl.

9.      Ragauskaitė Kamilė, 6a kl.

10.  Budrevičiūtė Indrė, 6a kl.

11.  Dobrovolskis Nojus, 6a kl.

12.  Ivaškevičius Kamilis, 6a kl.

13.  Majauskas Linas, 5a kl.

14.  Kondrotas Darius, 6b kl.

15.  Bukoveckas Domas, 5b kl.

16.  Medzevičius Giedrius, 6b kl.

17.  Augas Jokūbas, 6b kl.

18.  Berankis Darius, 6b kl.

19.  Martišius Matas, 6a kl.

20.  Sinickis Ramūnas, 6a kl.

21.  Liniauskas Arnas, 5a kl.

22.  Kurkockis Andrius, 5a kl.

23.  Pupeikis Kristupas, 5a kl.

24.  Aksenavičius Augustas, 5b kl.

25.  Pugalskis Dovydas, 5b kl.

 

Varžyboms mokinius ruošė kūno kultūros mokytojai Vygintas Čepas ir Donatas Jodenis.


Mieli tėveliai,
 
Mūsų gimnazija kartu su asociacija „Mentor Lietuva“ nuo 2015m. sausio mėnesio pradeda įgyvendinti 7a ir 7b klasėse prevencinę programą „Gyvai“, kurios pagrindinis tikslas – suteikti vaikams gyvenimo įgūdžių, reikalingų sveikai gyventi ir nepradėti vartoti tabako, alkoholio bei narkotikų. Moksleiviai dalyvaus 12-oje užsiėmimų, kurių metu mokysis bendrauti, kritiškai ir kūrybiškai mąstyti, apginti savo nuomonę, atpažinti bendraamžių poveikį, susipažins su alkoholio, tabako ir narkotikų keliama žala.
Numatoma organizuoti tris seminarus programoje dalyvaujančių klasių mokinių tėvams.
    Programą įgyvendins socialinės pedagogės
    Neringa Kaziukaitytė ir Ona Šulinskienė.

 
 
 
 
 

KVIEČIAME MOKYTIS

KĖDAINIŲ MUZIKOS MOKYKLOS

AKADEMIJOS SKYRIUJE

 

MUZIKAVIMO ĮGŪDŽIŲ GALĖSITE ĮGYTI PASIRINKDAMI PATINKANČIAS VEIKLAS:

TAUTINIŲ INSTRUMENTŲ ANSAMBLĮ,

LIAUDIŠKOS MUZIKOS KAPELĄ,

GITAROS STUDIJĄ,

ESTRADINĮ ANSAMBLĮ.

(Gali kreiptis tiek pažengę muzikos srityje, tiek pradedantys)

 Mokestis už mokyklos teikiamas paslaugas – 25.00 Lt.

Prašymai priimami nuo š. m. gegužės 2 d. Akademijos gimnazijos raštinėje,  užpildant atitinkamą formą.

                      Prie prašymo būtina pridėti:
                                           1. Sveikatos pažymą.
                                           2. Gimimo liudijimo kopiją.
 
                      Telefonas pasiteiravimui: (8 347) 60409
                      Platesnė informacija: www.kedmuzika.lt    
 
   
Jau pasirašyta Kėdainių muzikos mokyklos ir Akademijos gimnazijos ir bendradarbiavimo sutartis. Kėdainių muzikos mokyklos įsteigtame Akademijos gimnazijos skyriuje mokiniai jau nuo rugsėjo mėnesio mokosi groti gitara, liaudies instrumentais. Sutarties pasirašymo ceremonija vyko Kėdainių muzikos mokykloje. Labai įdomi ekskursija po mokyklos kabinetus, pabandymas groti instrumentais, nuoširdus mokyklos darbuotojų bendravimas visus nuteikė labai nuotaikingai.
    Kėdainių muzikos mokyklos direktorė Rūta Kutraitė ir Akademijos mokyklos direktorius Liudas Tauginas nuoširdžiai paspaudė vienas kitam ranką linkėdami kūrybiškos partnerystės.
IMG 7824
IMG 7830
 IMG 7833
 
IMG 7838 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Additional information